تجارت اس ام اس | ارسال پیامک رایگان
اس ام اس تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه اراسل انبوه واتساپ تلگرام اینستاگرام
03191001334
09133886881

تبلیغات در تلگرام

دسته:خدمات
تعداد بازدید ها:520
نام نویسنده:smsmodir
آخرین بروزرسانی:2018-06-26

امروزه افراد برای فروش بیشتر و رونق کسب وکار خود از روش های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند. با توجه به گسترش روزافزون استفاده ی کاربران از شبکه های اجتماعی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی از پربازده ترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. در این میان می توان از تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی برای ارائه ی تبلیغات موثر و افزایش فروش و رونق کسب و کار اینترنتی نام برد. در این مقاله قصد داریم در مورد چگونگی تبلیغات در تلگرام صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

تبلیغات در تلگرام

انواع روش های تبلیغات در تلگرام

در تلگرام روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. اما تمامی این روش ها بازدهی خوبی ندارند و در صورت انتخاب اشتباه در مورد نوع تبلیغات در تلگرام باعث هدر رفتن پول و سرمایه خود می شوید. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای آشنایی بیشتر شما با تبلیغات در تلگرام شما را با انواع آن آشنا کنیم.

تبلیغات کلیکی

یکی از روش های تبلیغات در تلگرام، تبلیغات بر اساس کلیک می باشد. در این نوع از تبلیغات شما با کمک سامانه های تبلیغات در تلگرام اقدام به انتشار تبلیغات خود در کانال های مرتبط با موضوع فعالیتتان می نمایید. در این روش شما باید بر اساس تعداد کلیک هایی که بر لینک تبلیغات شما می شود مبالغی را پرداخت کنید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات ساعتی

در این روش تبلیغاتی شما می توانید با پرداخت هزینه ای تبلیغات خود را به مدت ۱۲ ساعت و یا ۲۴ ساعت در کانال های مختلف منتشر کنید. در این روش تبلیغاتی شما می توانید انتخاب کنید که تبلیغات شما چه زمانی منتشر شود.

تبلیغات ساعتی

تبلیغات به واسطه افراد معروف و تاثیرگذار

در این روش شما می توانید تبلیغات خود را در کانال افراد مشهور و افرادی که از نظر مردم محبوب یا شناخته شده هستند منتشر کنید. اما باید به این نکته توجه کنید که این روش یکی از پرهزینه ترین روش های تبلیغات در تلگرام می باشد.

تبلیغات بازدیدی بر اساس تعداد بازدیدها

در این حالت تبلیغاتی شما باید بر اساس تعداد بازدیدهایی که از پست تبلیغاتی شما می شود مبلغی را پرداخت کنید. بنابراین معیار روش تبلیغات بازدیدی براساس تعداد بازدیدهایی است که از پست شما می شود.

استفاده از ربات تلگرام برای تبلیغات

ربات های تلگرام کارکردهای متفاوتی دارند. شما می توانید با استفاده از یک ربات تلگرام اقدام به ارسال پیام به افراد مختلفی کنید. این کار باعث گسترش کانال تلگرامی شما و جذب افراد بیشتری به آن می شود. البته ربات های تلگرام کارهای پیچیده تری نسبت به ارسال پیام به افراد مختلفی دارند. که در این صورت بهتر است ساختن ربات را برعهده ی افراد متخصص در این زمینه بگذارید.

تبلیغات با استفاده از ربات

ارسال پیام انبوه در تلگرام

یکی از سوالاتی که برای تبلیغ کنندگان در تلگرام پیش می آید، این است که آیا امکان ارسال پیام انبوه به تعداد بسیاری از کاربران تگرام وجود دارد؟ یا نه. باید گفت که امکان ارسال پیام انبوه به وسیله ی تلگرام وجود ندارد و تا کنون هیچ نرم افزار و اپلیکیشنی برای ارسال انبوه به وجود نیامده است. بهترین راه برای ارسال پیام انبوه به کاربران خرید پنل اس ام اس می باشد. چون پنل اس ام اس امکان ارسال پیام های انبوه بر اساس سن، جنسیت، شهر، کدپستی و… را برای شما فراهم می کند.
سخن آخر
در این مقاله سعی بر این شده که با نحوه ی تبلیغات در تلگرام و انواع آن آشنا شوید. پس اگر در زمینه ی تبلیغات در تلگرام یا سایر روش های تبلیغاتی نیاز به کمک و راهنمایی دارید می توانید از تجارت اس ام اس کمک بگیرید.

مطالب مرتبط

تبلیغات در اینستاگرام یکی از راه های افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار تبلیغات می باشد. به عبارت دیگر تبلیغات اساس موفقیت هر کسب و کاری می باشد. با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و افزایش کسب و کارهای اینترنتی نمی توان دیگر تاثیر شبکه های اجتماعی را بر جذب مشتری و افزایش فروش برند خود نادیده بگیرید. یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی موجود که در ایران  از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد اینستاگرام می باشد. اینستاگرام به دلیل محبوبیت بالا و جذاب بودن برای کاربران مکان مناسبی برای ارائه ی تبلیغات و فرصت خوبی برای دیده […]

دیدگاه ها

*    

*