تجارت اس ام اس | ارسال پیامک رایگان
اس ام اس تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه اراسل انبوه واتساپ تلگرام اینستاگرام
03191001334
09133886881

تبلیغات در اینستاگرام

دسته:خدمات
تعداد بازدید ها:485
نام نویسنده:smsmodir
آخرین بروزرسانی:2018-06-27

تبلیغات در اینستاگرام

یکی از راه های افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار تبلیغات می باشد. به عبارت دیگر تبلیغات اساس موفقیت هر کسب و کاری می باشد. با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و افزایش کسب و کارهای اینترنتی نمی توان دیگر تاثیر شبکه های اجتماعی را بر جذب مشتری و افزایش فروش برند خود نادیده بگیرید. یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی موجود که در ایران  از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد اینستاگرام می باشد. اینستاگرام به دلیل محبوبیت بالا و جذاب بودن برای کاربران مکان مناسبی برای ارائه ی تبلیغات و فرصت خوبی برای دیده شدن توسط کاربران می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با چگونگی تبلیغات در اینستاگرام آشنا کنیم. برای آشنایی بیشتر با اینستاگرام تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
در صورتی که قصد تبلیغات و برندسازی برای کسب و کار خود را دارید بهتر است این کار را برعهده ی یک شرکت فعال در این زمینه قرار دهید. برای این که هرگونه اشتباه در تبلیغات باعث آسیب به برند شما می شود. روش های مختلفی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که در زیر به معرفی این روش ها می پردازیم.

تبلیغات در اینستاگرام

شیوه های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات ساعتی در اینستاگرام

در این روش محتوا، عکس، متن و پست شما در پیج های مختلف اینستاگرام قرار داده می شود. هزینه ای که  بابت هر تبلیغات باید پرداخت شود براساس ساعتی محاسبه می شود. این هزینه با توجه به تعداد ساعت های نمایش تبلیغات و موضوع پیج و تعداد کاربران آن متفاوت است.

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی می باشد. شما در این روش می توانید کلیپ ها و ویدیوهای خود را در پیج های مختلف و پرمخاطب اینستاگرام به نمایش بگذارید. هزینه ی این نوع از تبلیغات براساس تعداد بازدیدهایی است از کلیپ و ویدیوی شما انجام می شود.

ساخت کمپین های تبلیغاتی

در این روش تبلیغاتی ابتدا کسب و کار شما بررسی و آنالیز می شود. سپس باید صفحه ی هر یک از رقبای تجاری شما بررسی شود. در پایان باید راهکارها و ایده هایی برای کمپین سازی برای شما ارائه شود تا کاربرانی هدفمند به صفحه ی شما وارد شوند.

تبلیغات استوری در اینستاگرام

اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را در قالب استوری در پیج های پربیننده و محبوب و برای فالوورهای خود به اشتراک بگذارید.

مسابقات در اینستاگرام

یکی از راه های استفاده از اینستاگرام برای تبلیغات و بازاریابی اجرای مسابقه می باشد. راه های مختلفی برای اجرای مسابقات در اینستاگرام وجود دارد. اما باید به این نکته توجه کنید که مسابقاتی موثر و مفید می باشند که مرتبط با موضوع کسب و کار و بازار هدف شما باشند و باعث افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر شوند.

تبلیغات به واسطه افراد معروف و تاثیرگذار

یکی دیگر از راه های تبلیغات در اینستاگرام به واسطه ی افراد معروف و تاثیرگذار می باشد. در این شیوه می توانید تبلیغات خود را در پیج های افراد مشهور و تاثیرگذار قرار دهید. این شیوه یکی از شیوه های موثر در تبلیغات می باشد. هر چند هزینه ی آن از تبلیغات معمولی بیشتر می باشد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از راه ها برای افزایش تعداد فالوورها استفاده از ربات اینستاگرام می باشد. با استفاده از این ربات شما می توانید با دیگر کاربران اینستاگرام در ارتباط باشید و آن ها را تشویق به عضویت در صفحات خود نمایید.
سخن آخر
در این مقاله سعی بر آن شد که شما آشنایی مختصری در مورد نحوه ی تبلیغات در اینستاگرام پیدا کنید. اگر در خصوص تبلیغات در اینستاگرام نیاز به مشاوره دارید می توانید با تجارت اس ام اس تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
تبلیغات در تلگرام

امروزه افراد برای فروش بیشتر و رونق کسب وکار خود از روش های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند. با توجه به گسترش روزافزون استفاده ی کاربران از شبکه های اجتماعی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی از پربازده ترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. در این میان می توان از تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی برای ارائه ی تبلیغات موثر و افزایش فروش و رونق کسب و کار اینترنتی نام برد. در این مقاله قصد داریم در مورد چگونگی تبلیغات در تلگرام صحبت کنیم. با ما همراه باشید. انواع روش های تبلیغات در تلگرام […]

دیدگاه ها

*    

*